Bursa dan evlenmek istiyorum

Bursa dan evlenmek istiyorum. Adım Aydan, 29 yaşında bir bayanım ve evlenmek istiyorum. Artık ciddi bir ilişki düşünüyorum ve hayatımı paylaşacak, beni adam gibi sevecek birini arıyorum.

Cinsiyet:Bayan
Yaş:29
İsim:Aydan
Şehir:Bursa
Medeni durumu:Bekar
Burç:Akrep

Bursa’da yaşıyorum ve buradan evlenmek isteyen bir erkek arkadaş arıyorum. 72 kiloyum, akrep burcuyum. Tanışmak isteyen, ciddi bir ilişki düşünen ve elimi bırakmayacak birini arıyorum.

ARKADAŞ BULMAK İÇİN

Mesaj Gönder

Hayatıma girecek olan kişiyle mutlu bir evlilik düşlüyorum. Aşk dolu, saygıya dayalı ve birbirimizi her durumda destekleyeceğimiz bir ilişki istiyorum. Bu yüzden ciddi ve düşünceli bir erkek arkadaş arıyorum. Benim gibi evlilik için kararlı, hayatı paylaşacak biriyle tanışmak istiyorum.

Bekar bayanım evlilik düşünüyorum

Artık hayatımı paylaşacak biriyle tanışmak istiyorum. 29 yaşındayım ve ciddi arkadaş arıyorum. Uzun süreli bir ilişki ve evlilik düşünüyorum çünkü artık adam gibi sevecek birini arıyorum. Elimi bırakmayacak, ciddi ve sorumluluk sahibi bir erkek arkadaş arıyorum.

Evlenmek isteyen erkek arkadaş arıyorum çünkü hayatımı paylaşacak, birlikte güzel günler ve anılar biriktireceğim birini arıyorum. Bursa’dan evlenmek istiyorum ve bu şehirde yaşıyorum. Tanışmak istiyorum ve karşılıklı olarak birbirimizi tanıyıp uyum sağladıktan sonra evlilik için adım atmaya hazırım.

Bu platformda kendime uygun, ciddi ve dürüst biriyle tanışmayı umuyorum. İlişkilerde karşılıklı saygı ve sevgi çok önemlidir. Bu nedenle, benimle uyum sağlayacak ve beni olduğum gibi kabul edecek biriyle tanışmak istiyorum. Bekar bayanım evlilik düşünüyorum ve umarım burada doğru kişiyi bulabilirim.

Evlenmek isteyen erkek arkadaş arıyorum

Bekar bir bayan olarak artık evlilik düşünmeye başladım. Ciddi ve adam gibi sevecek birini arıyorum. Bursa’dan evlenmek istiyorum ve bu yüzden buradan yazmak istedim. Hayatımı paylaşacak, beni anlayacak ve elimi bırakmayacak birini arıyorum.

Tanışmak istiyorum, evlenmek isteyen erkek arkadaş arıyorum. Ciddi bir ilişki düşünen, evlilik için adım atmayı düşünen birini tanımak istiyorum. Ancak samimi ve dürüst bir şekilde ilişkiyi ilerletecek bir adım atabilirim.

arkadaslik-ilani-verin-1
arkadaslik-ilani-verin-1

Eğer sen de ciddi bir ilişki düşünüyorsan ve evlenmeyi düşünüyorsan, lütfen benimle iletişime geç. Hayatımı paylaşacak, mutluluğu birlikte bulacağım birine ihtiyacım var. Evlenmek isteyen erkek arkadaş arıyorum ve umarım seni bulabilirim.

Arkadaşlık İlanları

Diğer ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz ve yetersiz yorumlar yayınlanmayabilir.

Başa dön tuşu