Bursa Osmangazi’de bayan arkadaş

Bursa Osmangazi’de bayan arkadaş arıyorum 34 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. Bu konuda oldukça ciddiyim. Evlenmek isteyen Osmangazi’den bayan arkadaş arıyorum. Adım Şener, kilom 91 ve boyum 1.78 cm. Benimle tanışmak isteyen bayan arkadaş adaylarını bekliyorum.

Cinsiyet:Erkek
Adı:Şener
Yaş:34
Boy ve kilo:91 / 1.78
Nereden: Bursa
Medeni durum:Bekar

Eğer sen de ciddi bir ilişki arıyorsan ve Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yaşıyorsan, burası senin için uygun bir platform olabilir. Arkadaşlık siteleri üzerinden bana ulaşabilir ve birlikte güzel bir ilişkiye adım atabiliriz.

Osmangazi bölgesinde yaşayan ve benim gibi ciddi bir ilişki arayan bayan arkadaşlar için bu platformda buluşmak mümkün. Birlikte güzel bir ilişki ve mutlu bir evlilik için adım atmaya hazır mısın? Bursa Osmangazi’den bir erkek olarak ben de bayan arkadaş arıyorum. Eğer sen de benim gibi evlenmek istiyorsan, hemen iletişime geçelim ve birlikte mutlu bir geleceğe adım atalım.

Kriterleri
Yürüyüş yapmayı seven
Balık tutmaya bayılan
Küfür ve yalan dan nefret eden
Açık sözlü olan

Evlilik düşüncesi olan, ciddi bir ilişki arayan kişilerle tanışmak istiyorum. Bursa Osmangazi‘de yaşayan bayanlarla tanışmak istiyorum. Ben de aynı ilçede yaşıyorum ve buradan bir arkadaşlık başlamasını istiyorum. Uzun soluklu bir ilişki arıyorum.

Bursa Osmangazi'de bayan arkadaş
Arkadaslik ilani verin

Bursa Osmangazi’de bayan arkadaş arıyorum diyen bir erkek olarak, güvenilir ve saygılı bir ilişki istiyorum. Karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde bir ilişki yaşamak istiyorum. Eğer benimle aynı şekilde düşünüyorsanız, lütfen bana ulaşın.

ARKADAŞ BULMAK İÇİN

Mesaj Gönder

Çevremde benimle aynı düşüncede olan kişiler olmadığı için internet üzerinden bir ilan verme ihtiyacı duydum. Umarım buradan ciddi bir ilişki adımı atabilirim ve hayalimdeki mutlu evliliği gerçekleştirebilirim.

İlanlar

Diğer ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz ve yetersiz yorumlar yayınlanmayabilir.

Başa dön tuşu