Ne kadar adamsın görelim

41 yaşındayım ve dulumBursa’dan erkek arkadaş arıyorum ve evlilik düşünüyorumYengeç burcuyum1.72 boyum ve 69 kiloyum. Adım Şeyma ayrıca siyah gözlüyüm. Şu anda çalışmıyorum ve amacım yeniden evlilik. Benim gibi ciddi bir ilişki arayan erkek arkadaş istiyorum. Eş arıyorum ve Bursa civarında yaşıyorum. Uyumlu ve anlayışlı biriyle tanışmak istiyorum. Bayanım ve evlilik için uygun bir erkek arkadaş arıyorum.

Cinsiyet:Kadın
Yaş:41
Şehir:Bursa
İsim:Şeyma
Boy ve Kilo:1.72 / 69
Medeni durumu:Dul

Ben Şeyma 41 yaşındayım ve dul bir bayanım. Evlilik düşüncem var, bu yüzden ciddi bir ilişki arıyorum. Yengeç burcuyum, 69 kiloyum ve 1.72 boyundayım. Siyah gözlüyüm ve şu an çalışmıyorum. Amacım evlilik olduğu için eş arıyorum ve bu konuda ciddiyim.

Bursa’da yaşayan benim gibi düşünen, evlilik düşünen ve ciddi bir ilişki arayan beylerle tanışmak istiyorum. Uzun vadeli kısa vadeli değil ciddi evlilik için buradayım. Eğer sen de ciddi bir evlilik düşünüyorsan, lütfen benimle iletişime geç.

Kriterleri
Evli olmayacak
Çocuğu olmayacak
Alkol kullanmayacak
Kaba olmayacak
Güldürmeyi seven olacak
Gezmeyi seven olacak
Film izlemeyi seven olacak

Dul veya bekar Erkek arkadaş arıyorum ve bu konuda kararlıyım. Bursa’da yaşayan beylerin dikkatine, ciddi bir ilişki ve evlilik için buradayım. Benimle tanışmak ve ileriye dönük bir ilişki için adım atmak istiyorsan, bana ulaşabilirsin.

ARKADAŞ BULMAK İÇİN

Mesaj Gönder

41 yaşındayım ve dulumBursa’dan erkek arkadaş arıyorum ve evlilik düşünüyorumYengeç burcuyum ve 69 kiloyum. Aynı zamanda 1.72 boyum var ve siyah gözlüyüm. Şu an için çalışmıyorum ve amacım evlilik. Bursa’dan erkek arkadaş arayan bayanım ve eş arıyorum. Amacım ciddi bir ilişki ve evlilik. Kendine güvenen, sorumluluk sahibi biriyle tanışmak istiyorum.

Hayatımı paylaşabileceğim birini arıyorumEvlilik düşünen erkek arkadaş arıyorum. Olumlu, anlayışlı ve hoş görülü biriyim, benimle tanışmak isteyenler mesaj atabilir. Hayatımda yer alacak birini arıyorumCiddi erkek evlilik için bir adım atmaya hazırım. Bursa ve çevresinde yaşayan, aile kurmaya istekli biriyle tanışmak istiyorum.

İlanlar

Diğer ilanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz ve yetersiz yorumlar yayınlanmayabilir.

Başa dön tuşu