Dul bayanım evlilik niyetiyle buradayım

Dul bayanım evlilik niyetiyle buradayım. Arkadaşça birini tanıyıp sonrasında evlilik olabilir mi diye değerlendirmek üzere tanışmak isterim. 43 yaşındayım ve terazi burcuyum.

Adı: whitelily
Yaş:43
Şehir:Balıkesir
Medeni hali:Dul
Burç:Terazi

Dul bayanım evlilik niyetiyle buradayım. Arkadaşça birini tanıyıp sonrasında evlilik olabilir mi diye değerlendirmek üzere tanışmak isterim. 43 yaşındayım ve terazi burcuyum. Evlenmek istiyorum ama yanlış bir evliliktense yalnız kalmayı da tercih ederim doğrusu. Umarım doğru insanla karşılaşırım. Allah geçimsiz ve istediği bir şey olmayınca boyuna negatif enerji yayan insanlardan korusun.

Boş bir insan sayılmam, derin, düşünceli, duyarlı bir yapım var, orta seviyede duygusal biriyim; sığ, yüzeysel biri değilimdir. Lakin pek aktif biri değilim, genelde evdeyim, kayda değer tek hobim de okumak. Eşimin de aşırı aktif ve sportif olmasını pek istemiyorum. İş dışında, evde benle otursa, sadece arada sırada BERABER aktivite yapsak daha memnun olurmuşum gibi geliyor ŞİMDİLİK. Kısaca aradığım kişi genç ve dinç olsun ama spor yapmaktan evde oturamayan, evde bulunamayan, benle bir şey paylaşamayan biri olmasın.

Mesaj Gönder

Balıkesir Dul Bayan Arkadaş

Geçmişte evlilik deneyimi yaşamış veya uzun süreli evliliklerini sonlandırmış kadınlar ile tanışarak ikinci baharınızı yaşamak ister misin? Balıkesir’de dul bayan arkadaş arayanlar için üyeliksiz bedava hizmet veren arkadaşlık sitemiz üzerinden tanışmaya başlayın.

Dul bayanım evlilik niyetiyle buradayım
Bedava tanışma ilanı verin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz ve yetersiz yorumlar yayınlanmayabilir.

Başa dön tuşu