Erkeksen Tanışalım :)

Selamlar adım Merve Bursa dan bekar bir bayanım ve 26 yaşındayımSeviyeli arkadaşlık arıyorum ve evlilik de olabilir. Ciddi, dürüst ve saygılı bir ilişki istiyorum. Ela gözlü bir bayanım, hayatıma kalıcı birini almak istiyorum.

Cinsiyet:Merve
Şehir:Bursa
İsim:Merve
Medeni hali:Bekar

Ciddi arkadaş olacak biri varsa yazabilir. Kendine güvenen, ne istediğini bilen, anlayışlı biri olmalı. İyi bir dinleyici ve paylaşımcı olmalı. Eğer siz de benim gibi arkadaşlık arıyorsanız, tanışalım derim. Güzel bir dostluk ve belki de evlilik de olabilir. Hayatımda istikrarlı gerçek bir arkadaşlık istiyorum. Umarım buradan aradığım özelliklere sahip biriyle tanışırım.

Bursa şehrinde 26 yaşında bekar bir bayanım. Evlilik de olabilir diyerek ciddi bir arkadaş arayışı içerisindeyim. Ela gözlü bir bayan olduğumu belirtmek isterim. Seviyeli arkadaşlık kurmak isteyen ve benimle ilgilenecek birini arıyorum. Bursa’dan bekar bir bayan olarak, hayatımı paylaşacak birini bulmak istiyorum.

ARKADAŞ BULMAK İÇİN

Mesaj Gönder

Özellikle Bursa‘da yaşayan beylerle tanışıp, güzel bir ilişki kurmayı umuyorum. Kendini ciddi bir arkadaşlığa hazır hisseden ve ciddi bir ilişki isteyen kişilerle iletişime geçmek istiyorum. Hayatımı olumlu anlamda değiştirecek, benimle vakit geçirmekten zevk alacak birini arıyorum.

Bursa şehri, güzel doğası ve tarihi dokusu ile benim için büyüleyici bir yer. Burada yaşayan insanlarla tanışmak ve onlarla vakit geçirmek istiyorum. Umarım buradan bana uygun biriyle tanışabilirim ve hayatımı onunla paylaşabilirim.

Arkadaslik ilani verin
Arkadaslik ilani verin

Bu nedenle, Bursa‘da ya da yakın çevresinde yaşayan, ciddi bir ilişki arayan beylerin benimle iletişime geçmesini bekliyorum. Eğer sen de benim gibi ciddi bir ilişki arıyorsan, lütfen bana ulaş. Belki de hayatımızın aşkını Bursa‘da buluruz.

Arkadaşlık İlanları

Diğer ilanlar

Bir Yorum

  1. Ben çakır 34 yaşındayım bekarım hiç evlenmedim ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum yurtdışı dan bayan arkadaş arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz ve yetersiz yorumlar yayınlanmayabilir.

Başa dön tuşu